hot powerjóga

   BUĂŹ DOBRĂť  :-)

 

 

Hot powerjóga

   Účinné cvičení powerjógy ve vyhřáté místnosti zbavuje tělo toxických látek a především zlepšuje kondici. Je vhodná pro všechny, kteří chtějí zažít sílu energie, dát si do těla, nebo se pořádně zapotit a ztratit hodně kalorií. Sestavy ásan nejsou tak dynamické vzhledem k okolnímu teplu, ale i přesto se jedná o účinný trénink celého těla. Tato speciální lekce powerjógy je vhodná pro detoxikaci, hubnutí a zlepšení imunity organismu. Svaly se účinně protáhnou a klouby se uvolní. Současně s tím dochází k budování svalové i mentální síly. Lekce probíhá v místnosti vyhřáté na 30-35 ºC se zvýšenou vlhkostí vzduchu.
    Teplo je výborné pro méně ohebné lidi, kteří se chtějí protáhnout, nebo pro sportovce a lidi, kteří jsou unaveni. Jelikož se jedná o příjemnou teplotu, která se podobá letním teplotám, mohou absolvovat tuto hodinu i lidé, kterým nevyhovují vysoké teploty.
    Powerjóga HOT začíná působit od vnitřku směrem ven. Je to elixír, který oživuje každou buňku a endokrinní žlázy a pohání je k jejich rovnováze. Dochází ke zlepšení rozsahů v pozicích, uvolnění kloubů a dobrému prokrvení celého těla. Teplo příjemně prohřeje organismus, povzbudí ho k větší aktivitě a uvolní svalově kosterní systém. Jedná se o intenzivní trénink síly a ohebnosti, navíc silný vliv na očistu a zdraví umocňuje pocení během cvičení.
    Cvičení powerjógy HOT není vhodné pro lidi s kardiovaskulárními onemocněními, těhotné ženy a děti. Během, před i po cvičení je doporučováno dodržovat dostatečný pitný režim. Celý den pijte vodu v dostatečném množství.
     

 Dvojitý účinek jóga & solná jeskyně za báječnou cenu 150,- Kč. Lekce trvá 60 minut.

 

 
  KAŽDOU STŘEDU OD 17.30 A OD 18.30 HOD. V SOLNÉ JESKYNI !!!
  OBJEDNÁVKY NA tel.: 774 291 205
                      Paní Cinková
  max.počet cvičících: 4 + lektorka,takže se objednávejte dopředu!!

  uváděcí cena: 150Kč ,- doba cvičení : 60 minut Na lekci si vezměte 2ks ručník, podložku /karimatku/ a minimálně 1 litr neslazené vody.

Doporučuji i náhradní spodní prádlo a věci na převlečení neb se budete potit jak nikdy
 
     

|   Titulní strana    |    Fitcentrum    |    Solná jeskyně    |    Hot powerjóga    |    Solárium    |


© Fitcentrum 2006